Jaarboek besturen en commissies

Lijst van adressen van besturen en commissies

Afdelingsbestuur

Voorzitter: G. Schuurmans
Secretaris: R. Hanegraaf
Penningmeester:  J. van Kemenade
2e Voorzitter: J. de Turck
2e Secretaris:  F. Mulder
2e Penningmeester: G. Schuurmans
Leden:
R. Pijnenburg
J. Meulendijks
Twee vacatures

Contactpersonen afdelingsbestuur voor de aangesloten CC’ s/Samenspelen

BCC:  R. Hanegraaf
CC Midebo:  R. Pijnenburg
CC Uden e.o.  R. Hanegraaf
CC Kring Oss e.o.  J. Meulendijks
CC Eindhoven e.o.  F. Mulder
CC Peel en Maas e.o.  J. de Turck
E.B. e.o. en Kempen – West:  J. van Kemenade

Commissie Afdelingsconcoursen

Voorzitter: J. de Turck
Secretaris: H. van den Berg
Penningm. Concourspnm midfond: H. van den Berg
Concourspnm. fond: J. Antonis
Leden:
J. Hazenberg
C. Wellens
A. v.d. Wiel
D. Admiraal

Commissie jeugd- en beginnerszaken

Voorzitter: G. Schuurmans
Secretaris: Anouk van Zuijlen
Penningmeester: G. Schuurmans
Concoursleider:
G. Schuurmans
Leden:
H. v.d. Broek
R. Pijnenburg
J. de Turck
L. van Zuijlen

Commissie vervoer – en vliegprogramma

Voorzitter: R. Pijnenburg
Secretaris: J.v.Kemenade
Leden:
J. Paridaans
H. Houben
H. Hendrix

Commissie (hok)controle Afdeling Oost-Brabant

Voorzitter: G. Schuurmans
Secretaris: R. Hanegraaf
Leden: 
alle afdelingsbestuursleden

Klokken commissie

Voorzitter & Secretaris: R. Hanegraaf
Leden:
M. v.d. Burgt
G. v.d. Oever

Ledenvertegenwoordiging namens Afdeling Oost-Brabant

G. Schuurmans
Reserve: R. Hanegraaf

Ereleden van Afdeling Oost-Brabant

J. v.d. Acker
J. Antonis   (Bergeijk)
R. Bakermans   (Geldrop)
W. van Brakel (Cuijk)
H. v.d. Berg   (Uden)
F. Boesten  (Veldhoven)
A. Coolen   (Helmond)
A. van Dijk   (Den Bosch)
J. van Dijk   (St. Oedenrode)
A. Habraken   (Boxtel)
J. Hazenberg   (Boxtel)
H. Hendrix   (Ysselsteyn)
J. Henst   (Steensel)
C. v.d. Heuvel   (Boekel)
H. Houben   (Deurne)
J. Kuijpers   (Wanssum)
Sj. Jacobs   (Sambeek)
C. Lathouwers   (Oostelbeers)Fr. v.d. Linden
M. Molegraaf   (Veldhoven)
G. v.d. Oever   (Uden)
J. Paridaans   (Duizel)
Fr. van Pinxteren   (Rosmalen)
Fr. de Poot   (Oss)
A. van Raay (Cuijk)
G. Schuurmans   (Oss)
M. Stensen   (Vught)
J. Toelen   (Schijndel)
P. van Valen   (Geldrop)
M. Vennix   (Oostelbeers)
J. Verharen   (‘s-Hertogenbosch)
L. Verrijt   (Someren)
J. v.d. Water   (Heeze)
J. Wijnen   (Odiliapeel)
H. van Zuijlen   (Rosmalen)Binnen afdeling Oost-Brabant hebben we een aantal mogelijkheden gedane werkzaamheden te waarderen. Hieronder staan de richtlijnen wanneer iemand of een vereniging daarvoor in aanmerking zou kunnen komen:

  • Gouden Afdelingsspeld:
    40 jaar bestuurslid vereniging, 25 jaar bestuurslid CC, 10 jaar bestuurslid afdeling
  • Delfts Blauw Bord:
    25 jaar bestuurslid vereniging, 10 jaar bestuurslid CC, 5 jaar bestuurslid afdeling

De NPO kent een bronzen, zilveren en gouden NPO speld.
Voor de toekenning daarvan zie website NPO en neem contact op met de NPO.

Er wordt slechts één versiersel aan dezelfde persoon uitgereikt bij de uitreiking.

Contactpersonen van de CC’s/Samenspelen

De contactpersonen worden door de Afdeling gewaarschuwd indien er op een ongebruikelijk tijdstip manden worden teruggebracht. De contactpersoon waarschuwt de betreffende basisvereniging(en). Ook worden de contactpersonen ingeschakeld bij afgelasting van een wedvlucht (informatie over tijdstip van aankomst van de duivenwagens bij terugkomst van een losplaats). De contactpersonen onderhouden het contact met de basisverenigingen en geven aan de Afdeling door of de duiven worden opgehaald of dat deze tot de volgende dag blijven overstaan, indien daartoe de mogelijkheid wordt geboden.CC Midebo:
J. Toelen
J. Hazenberg
 
CC Uden e.o.
Jan v.d. Berg
Jeffrey Voorn

CC Eindhoven e.o.
J. van Kemenade
Joh. v.d. Water
 
CC Peel en Maas e.o.
H. Francken
Jos KroonKring Oss e.o.
D. Jongeneelen
R. Hanegraaf

B.C.C.
F. van Pinxteren
H. van Zuijlen
 
Samenspel E.B. e.o. en Kempen – West
M. v.d. Berg
Wout de Brouwer

Adres verzamelloods

Afdeling Oost-Brabant
Handelsweg 7
5531 AE Bladel
0497 – 38 44 59

Bureau N.P.O.

De contactpersonen worden door de Afdeling gewaarschuwd indien er op een ongebruikelijk tijdstip manden worden teruggebracht. De contactpersoon waarschuwt de betreffende basisvereniging(en). Ook worden de contactpersonen ingeschakeld bij afgelasting van een wedvlucht (informatie over tijdstip van aankomst van de duivenwagens bij terugkomst van een losplaats). De contactpersonen onderhouden het contact met de basisverenigingen en geven aan de Afdeling door of de duiven worden opgehaald of dat deze tot de volgende dag blijven overstaan, indien daartoe de mogelijkheid wordt geboden.Bezoekadres: Papendallaan 60, 6816 VD Arnhem
Postadres: 
Postbus 60102, 6800 JC Arnhem
Telefoon: 
026 – 48 34 150 (tussen 09 :00 – 12:00)
E-mail: 
info@duivensportbond.nl
Internet: 
www.duivensportbond.nl

Voor informatie over openingstijden, rekeningnummers, duivendiefstallen e.d. zie website NPO.

Gouden spelddragers NPO vanuit Afdeling Oost-Brabant

J.H.W.E. van der Aa   (Bladel)
H.G. van de Broek   (Gemert)
J.M.C. van Dijk   (St. Oedenrode)
A.G. Habraken   (Boxtel)
L. Heesakkers   (Heeswijk-Dinther)
J. van Kemenade   (Geldrop)
M. Molegraaf   (Veldhoven)
J. Wijnen   (Odiliapeel)

Secretariaten afdelingen sector Zuid

Zeeland: Willy Huige
Brabant 2000: Pedro van Kastel
Oost-Brabant: Ron Hanegraaf
Limburg: Harrie Roks

Adressen fondclubs

Vriendenclub Flakkee-Brabant-Zeeland (FBZ)
Secretariaat : L.J.J. Donkers StichtingFondclub Zuid Nederland
Secretariaat : W. Jongh
Ringenadm.: D. Dekkers
Adm. kampioenschappen : Jan AntonisZuid Limburgse Unie (Z.L.U.)
www.dezlu.nlFondvriendenclub Noord Limburg
Secr./penningmeester : J. MintenOverige adressen
Oost-Brabantse Sterrenparade : Peter van Zuijlen