Lijst van adressen van besturen en commissies

Afdelingsbestuur

Voorzitter: G. Schuurmans
Secretaris: R. Hanegraaf
Penningmeester:  J. van Kemenade
2e Voorzitter: J. de Turck
2e Secretaris:  F. Mulder
2e Penningmeester: G. Schuurmans
Leden:
R. Pijnenburg
J. Meulendijks
Twee vacatures

Contactpersonen afdelingsbestuur voor de aangesloten CC’ s/Samenspelen

BCC:  R. Hanegraaf
CC Midebo:  R. Pijnenburg
CC Uden e.o.  R. Hanegraaf
CC Kring Oss e.o.  J. Meulendijks
CC Eindhoven e.o.  F. Mulder
CC Union-Helmond  J. van Kemenade
CC Deurne e.o.  J. van Kemenade
CC Peel en Maas e.o.  J. de Turck
E.B. e.o. en Kempen – West:  R. Pijnenburg

Commissie Afdelingsconcoursen

Voorzitter: J. de Turck
Secretaris: H. van den Berg
Penningm. Concourspnm midfond: H. van den Berg
Concourspnm. fond: J. Antonis
Leden:
J. Hazenberg
C. Wellens

Commissie jeugd- en beginnerszaken

Voorzitter: G. Schuurmans
Secretaris: Anouk van Zuijlen

Penningmeester en Concoursleider
Leden:
H. v.d. Broek
R. Pijnenburg
J. de Turck
L. van Zuijlen

Commissie vervoer – en vliegprogramma

Voorzitter: H. Hendrix
Secretaris: H. Houben
Leden:
J. Paridaans
R. Pijnenburg

Commissie (hok)controle Afdeling Oost-Brabant

Voorzitter: G. Schuurmans
Secretaris: R. Hanegraaf
Leden: 
alle afdelingsbestuursleden

Commissie klokken

Voorzitter & Secretaris: R. Hanegraaf
Leden:
M. v.d. Burgt
G. v.d. Oever

Ledenvertegenwoordiging namens Afdeling Oost-Brabant

G. Schuurmans
Reserve: R. Hanegraaf

Ereleden van Afdeling Oost-Brabant

J. v.d. Acker
J. Antonis
R. Bakermans
H. v.d. Berg
F. Boesten
M. van Boxtel
A. Coolen
J. van Dijk
A. Habraken
J. Hazenberg
H. Hendrix
J. Henst
C. v.d. Heuvel
H. Houben
J. Kuijpers
Sj. Jacobs
C. Lathouwers
Fr. v.d. Linden

M. Molegraaf
G. v.d. Oever
J. Paridaans
Fr. van Pinxteren
Fr. de Poot
G. Schuurmans
M. Stensen
J. Toelen
P. van Valen
M. Vennix
J. Verharen
L. Verrijt
W. Verstraaten
J. v.d. Water
J. Wijnen
H. van Zuijlen

Contactpersonen van de CC’s/Samenspelen

De contactpersonen worden door de Afdeling gewaarschuwd indien er op een ongebruikelijk tijdstip manden worden teruggebracht. De contactpersoon waarschuwt de betreffende basisvereniging(en). Ook worden de contactpersonen ingeschakeld bij afgelasting van een wedvlucht (informatie over tijdstip van aankomst van de duivenwagens bij terugkomst van een losplaats). De contactpersonen onderhouden het contact met de basisverenigingen en geven aan de Afdeling door of de duiven worden opgehaald of dat deze tot de volgende dag blijven overstaan, indien daartoe de mogelijkheid wordt geboden.

CC Midebo:
J. Toelen
J. Hazenberg
 
CC Uden e.o.

Jan v.d. Berg
Jeffrey Voorn
 
CC Eindhoven e.o.

J. van Kemenade
Joh. v.d. Water
 
CC Helmond

A. Dirks
W. Vissers
 
CC Peel en Maas e.o.

H. Francken
Jos Kroon

CC Deurne e.o.

G. den Holder
P. v.d. Broek
 
Kring Oss e.o.

D. Jongeneelen
R. Hanegraaf
 
B.C.C.

F. van Pinxteren
H. van Zuijlen
 
Samenspel E.B. e.o. en Kempen – West

M. v.d. Berg
Wout de Brouwer

Adres verzamelloods

Afdeling Oost-Brabant
Handelsweg 7
5531 AE Bladel
0497 – 38 44 59

Met Afdeling Oost-Brabant samenwerkend transportbedrijf

Gebr. De Klein

Bureau N.P.O.

De contactpersonen worden door de Afdeling gewaarschuwd indien er op een ongebruikelijk tijdstip manden worden teruggebracht. De contactpersoon waarschuwt de betreffende basisvereniging(en). Ook worden de contactpersonen ingeschakeld bij afgelasting van een wedvlucht (informatie over tijdstip van aankomst van de duivenwagens bij terugkomst van een losplaats). De contactpersonen onderhouden het contact met de basisverenigingen en geven aan de Afdeling door of de duiven worden opgehaald of dat deze tot de volgende dag blijven overstaan, indien daartoe de mogelijkheid wordt geboden.

Bezoekadres: Papendallaan 60, 6816 VD Arnhem
Postadres: 
Postbus 60102, 6800 JC Arnhem
Telefoon: 
026 – 48 34 150 (tussen 09 :00 – 12:00)
E-mail: 
info@duivensportbond.nl
Internet: 
www.duivensportbond.nl

Voor informatie over openingstijden, rekeningnummers, duivendiefstallen e.d. zie website NPO.

Gouden spelddragers NPO vanuit Afdeling Oost-Brabant

J.H.W.E. van der Aa
H. v.d. Broek
J.M.C. van Dijk
A.G. Habraken
L. Heesakkers
J. van Kemenade
M. Molegraaf
J. Wijnen

Secretariaten afdelingen sector Zuid

Zeeland: Willy Huige
Brabant 2000: Pedro van Kastel
Oost-Brabant: Ron Hanegraaf
Limburg: Harrie Roks

Adressen fondclubs

Vriendenclub Flakkee-Brabant-Zeeland (FBZ)
Secretariaat : L.J.J. Donkers Stichting

Fondclub Zuid Nederland
Secretariaat : W. Jongh
Ringenadm.: D. Dekkers
Adm. kampioenschappen : Jan Antonis

Fondvriendenclub Noord Limburg
Secr./penningmeester : J. Minten

Overige adressen
Oost-Brabantse Sterrenparade : Peter van Zuijlen